גישות חדשניות מבית קבלומק בייצור מכונות פיתול כבלים

גישות חדשניות מבית קבלומק בייצור מכונות פיתול כבלים

גישות חדשניות מבית קבלומק בייצור מכונות פיתול כבלים

החדשות שלנו במגזין Kablosan Turkey
הוא עושה את הפיתול המהיר ביותר בעולם במהירות 470 מטר לדקה...
גישות חדשניות מבית קבלומק בייצור מכונות פיתול כבלים
קאזים יאסר
מנכ"ל קבלומק
מושכת תשומת לב עם הגישה החדשנית שלה לייצור מכונות ליפוף כבלים, קבלומק מייצרת סלילים אוטומטיים וידניים, קולטים אוטומטיים גדולים, קווי אקסטרודר, העברת כבלים, שרטוט חוטי פלדה גס ועדין, סלילת סלילים אוטומטית חד וכפולה וקווי אריזה. מתקן ייצור מודרני בדניזלי מציע פתרונות ללקוחותיו עם מגוון המוצרים הרחב שלו. באומרו שמכונת הליפוף הסלילים האוטומטית עם תעודת דגם שימושי מתפתלת 470 מטרים של כבל לדקה, מנכ"ל Kablomak Kazım Yaşar אמר, "המכונה שפיתחנו עושה את הפיתול המהיר ביותר בעולם. אנחנו גם מייצאים את המכונה שלנו, שיש לה ביקוש גבוה בשוק המקומי, לרוסיה ולאוקראינה".
מכונת פיתול הכבלים המהירה בעולם
בהצהרה כי מכונת פיתול הכבלים האוטומטית שהם תכננו וייצרו היא מכונת פיתול הכבלים המהירה ביותר בעולם במהירות של 470 מטר לדקה, אמר ישר, "אנו מייצרים מכונות כבלים בהתאם לצרכי הלקוחות שלנו, תוך שימוש בכל הציוד הנדרש על ידי עידן הטכנולוגיה והמידע, עם צוות הייצור המומחה שלנו וצוות אדמיניסטרטיבי חזק. מכונת סלילת הכבלים שפיתחנו מתפתלת אוטומטית מסליל בקוטר 2500 מ"מ לסליל בקוטר 300 מ"מ. המכונה, אותה ייצרנו במטרה להגביר את הבטיחות בעבודה ולמנוע תאונות עבודה, משכה תשומת לב רבה בתכונותיה. מילאנו את ההזמנות שלנו לשנת 2021, אנחנו מקבלים את הדרישות של השנה הבאה".
השקעה מוכוונת יצוא
בהצהרה שהם קבעו את תוכניות הצמיחה וההשקעה שלהם כמוכוונות יצוא, ומייצאו לרוסיה ואוקראינה, המשיך ישר את הסבריו כדלקמן: "אנו נלחמים בכל כוחנו כדי למקסם את יכולת הייצוא שלנו על ידי מעקב אחר ההתפתחויות בעולם. אנו מקדמים את המוצרים שלנו על ידי השתתפות בירידים. לבסוף, הפכנו לאחת מ-5 החברות מטורקיה שהשתתפו ביריד Wire Russia שנערך במוסקבה ב-8-10 ביוני. עם הגישה החדשנית שלנו, אנו רוצים לתפוס את מקומנו בין יצרני המכונות העדיפות במגזר. אנחנו עושים את תוכניות ההשקעה שלנו בהתאם. אנו נממש את ההשקעה במתקן החדש שלנו על שטח של 5,000 מ"ר באזור המאורגן של דניזלי מכונות התמחות בעוד שנתיים."

החלטנו ליצור ערך מוסף למגזר כמשימה שלנו.
בהצהרה שדניזלי היא אחת הערים המובילות בטורקיה בייצור כבלים, אמר יסאר, "חוזקה של תעשיית הכבלים מפתחת גם את תעשיית ייצור המכונות. דניזלי הוא גם המנהיג של ארצנו בתחום ייצור מכונות הכבלים... כבלומק, החלטנו ליצור ערך מוסף למגזר כמשימתנו".